16.11.2012

Focení titulní stránky a křest magazínu SPA Journal

Skvělá zkušenost na kterou se nezapomíná… 

Byl jsem osloven majitelem firmy Oddych s.r.o. Janem Truhlářem, že by rádi nafotili originální a nevšední úvodní stranu k příležitosti  šestiletého výročí magazínu SPA Journal.

Byla to nabídka, která se nedala odmítnout. Časopis zajistil překrásnou modelku Lucii a  prostory v  luxusním hotelu Carlsbad Plaza v  Karlových Varech.

Fotilo se o víkendu, k dispozici jsme měli apartmán ( Junior suite)  a focení trvalo zhruba 4 hodiny. O vizáž se postarala Monika Zbrojová, které se výrazné líčení velice povedlo. O nápady a produkci se starala designerka časopisu Martina Eftimová. Modelka Lucie byla jedním slovem úžasná. Určitě bych se jí nebál označit za profesionální modelku a na komerční a reklamní tvorbu bych jí s klidným svědomím doporučil.

 

 

Křest

Dne 15.11.2012 se konala narozeninová párty modernizovaného časopisu SPA Journal s mojí fotkou na úvodní stránce. Celý večerní program jsem fotografoval. A společně s redakci a partnery oslavoval jejich úspěch.

Křest se povedl, byl to nádherný pocit, když se časopis odhaloval  před veřejným publikem za hlasitého potlesku a nadšení. Doufám, že to nebyla poslední spolupráce s tímto prestižním časopisema těším se na další spolupráci.

PS: Časopisu přeji do dalších let mnoho úspěchu, kvalitních článků a hlavně spokojených čtenářů!

 

Další fotografie + backstage nalaznete v galerii nejspíš v pondělí.

 

 

 

Komentáře

Komentáře

RECENT POSTS