Zásnubní a párové foto

Proč nafotit zásnubní fotografie?párové focení

Kromně překrásných fotek nádhárného páru, kterým jistě jste, můžete zásnubní fotky použít jako svatební oznámení, využit se dají i jako svatební dekorace nebo si je zarámujte a zútulněte si jimi svůj domov, případně je věnujte s láskou své rodině. Potřebujete další pádný důvod k naplánování zásnubních fotek? Je to skvělá příležitost, jak si otestovat a poznat Vašeho svatebního fotografa!

 

 

 

 

Hoďte sebou27

Nejlepší čas pro zásnubní a párové fotky závisí na tom, kdy je máte v plánu použít. Zde si dovolím Vám nastínit pár příležitostí.

  • Den první/druhý: v okamžiku zasnoubení, zachytím kouzelnou atmosféru dané chvíle a přirozenou radost.
  • První měsíc:  naplánujte focení na začátku příprav, pokud chcete formální svatební oznámení v místních novinách zeptejte se na rozměry a potřebnou kvalitu fotografie. Pokud uvažujete o svatebním webu (kde se odpočítává čas do svatby, dává se seznám dárků apod.) je dobré začlenit do designu webu i Vaše fotografie. Trendem je „uložte si datum / SAVE THE DAY“ vyfotíte se s datem Vaší svatby ( datum muže být vyryto ve stromu, napsáno na papír apod.) a odešlete přátelům, aby si jej uložili do diáře.
  • Dva až tři měsíce před svatbou: doporučuji před svatbou spojit zkoušku líčení a česání i s Vašemi přenádhernými zásnubními fotkami můžete se inspirovat Martínou a Petrem nebo Julinkou & Milanem
[quote ] Ve focení se meze nekladou, kdyby Vás napadl jakýkoliv zajímavý napád, který se týka focení, neváhejte napsat a určitě přijdeme na rozumný způsob realizace. [/quote]
 

Kde se fotípar foto

  • Pojdme ven: Není třeba trávit celé dny a noci ve fotografickém ateliéru. Vyberte si místa ve kterých se cítíte dobře (botanická zahrada, lázeňská kolonáda, zoo) opět je třeba zdůraznit, že se meze nekladou a kousek romantiky se dá vykouzlit téměř kdekoliv.
  • Interiér: Pokud máte k dispozici zajímavý interiér (Zámek, dílnu, vkusný hotel). Můžeme fotit v něm.
  • Ve studiu: pokud máte vize, které se nedají uskutečnit v exteriéru je možné fotit v ateliéru

Kolik to bude stát?

Tento druh focení je velice individuální, proto zde nenaleznete nabídku ve formě balíčků. Cena se odvíjí od počtu vyretušovaných fotek a celkové náročnosti focení. Cena se pohybuje v rozmezí od 6000-14000Kč dle požadavků klientů.


 

 

Rezervujte si včas termín…

Jméno:*
Tel. číslo:*
E-mail:
Předmět zprávy
Lokalita focení:
Datum:
 / 
 / 
Čas:
 : 
Nahrajte mi společnou fotku
Text zprávy: