xxx

[easy-pricing-table id="3340"]Tolik emocí, lásky a nevšednosti, které svatební den provází, snad nikde jinde reportážní fotograf nenajde. Tyto úžasné a neopakovatelné chvíle sbírám a skládám je do příběhu. Snažím se být vypravěčem a pomocí fotek chci odvyprávět Váš nezapomenutelný svatební den celému světu.

Fotil jsem již stovky svateb a žádná není stejná, proto kladu důraz na individuální přístup. Před svatbou se scházím se snoubenci i vícekrát, abych se vžil do jejich představy a splnil jejich přání. Dbám na detaily a lokalitu si před svatbou obcházím a dávám si dohromady scénář fotek.
Níže najdete balíčky, ze kterých můžete vycházet, pokud by Vám jakýkoliv balíček nevyhovoval, kontaktujte mě a pokusím se Vám vyjít maximálně vstříc.

[easy-pricing-table id="3340"]

 Součást každého balíčku: 
-Osobní konzultace Vaší svatby 
-Doprava do 50Km od Karlových Varů zdarma 
-Na žádost všechny fotky ze svatebního dne (může být až 2500 fotek) 
-Profesionální technika, záložní fotoaparát 
-Soukromá svatební galerie pro rodinu a přátele 
-Asistent 
-Tisk vybraných nejlepších fotek 
-Posvatební péče
-Profesionální technika, včetně záložního fotoaparátu ( pro případ nehody, rozbití )

Příplatkové ceny nad rámec balíčku
Fotobudka 3 hodiny - 5.000Kč -50% sleva z původní ceny 10.000Kč
Další hodina focení - 1.000Kč
Předsvatební fotky 10 fotek - 4.000Kč
Delší cesta než 50km od Karlových Varů- 8kč na kilometr (počítá se pouze cesta tam)
Tisk dle individuální dohody.

[quote style=“boxed“ ]Někdy je méně více, z celodenní svatby nafotím i přes 2000 fotek. Chci odevzdat jen ty nejlepší a těm věnovat náležitou péči. Ostatní fotky si můžete vyžádat také. Jedna fotka mi trvá uprvit od 10-30 minut (pracuji rychle mnohaletá praxe) 100 fotek zabere zhruba 15 hodin úprav. Pro predstavu standartní cena retušera za hodinu je 500Kč.[/quote]

 

Najdi fotografa

 

Dárek od nás pro novomanžele! Fotobudka za polovinu.

Představte si obrovskou legraci a technicky dokonalé fotky. Sestrojili jsme překrásnou a moderní fotobudku, která se snadno ovládá, výtváří nádherné fotky, které můžete okamžitě vytisknout v prvotřídní kvalitě. Fotobudky jsme začali nabízet v roce 2014 a na žádné svatbě nezklamal. Věříme, že právě naše fotobudka bude ta nejgeniálníší a nezábavnější atrakce na Vaší svatbě. Každý může domů odvést fotku jako památku nebo  ji vlepit  se vzkazem do svatební knihy. Více informací se dozvíte na adrese fotodroid.com

Pro naše navěsty k jakému koliv balíčku dáme fotobudku za polovinu 3h = 5000Kč (standartní cena 10.000Kč) 4h=6000Kč (standartní cena 12.000Kč) 6h= 7500Kč (z 15000Kč)

Pro naše navěsty k jakému koliv balíčku dáme fotobudku za polovinu 3h = 5000Kč (standartní cena 10.000Kč) 4h=6000Kč (standartní cena 12.000Kč) 6h= 7500Kč (z 15000K )

 


 

FAQ:

připravil jsem pro vás článekSvatební fotograf radí- 11 otázek pro vašeho svatebního fotografa

[toggle title_open=“Kdy zhruba fotografie dostaneme?“ title_closed=“Kdy zhruba fotografie dostaneme?“ hide=“true“ ]Zpravidla dva, až tři týdny. Dělám co je v mých silách, aby jste dostali fotografie co nejdříve. Selekce, postprodukce a retuše zaberou značný čas.[/toggle] [toggle title_open=“Jak si můžeme rezervovat termín svatby?“ title_closed=“Jak si můžeme rezervovat termín svatby?“ hide=“true“ ]Svatba je rezervovaná v momentě kdy zaplatíte rezervační poplatek (1/4 z ceny), který se vám odečte z celkové ceny balíčku.[/toggle][toggle title_open=“Kolik fotek dostaneme? Dostaneme i nevyretušované fotky?“ title_closed=“Kolik fotek dostaneme? Dostaneme i nevyretušované fotky?“ hide=“true“ ]Počet fotek je udený v balíčku. Všechny fotky Vám mohu poskytnou, za příslibu, že je uchováte v sokromém albu.[/toggle][toggle title_open=“Je možné si balíček trošku poupravit?“ title_closed=“Je možné si balíček trošku poupravit?“ hide=“true“ ]Není problém se domluvit na individuálním balíčku dle vašich představ.[/toggle][toggle title_open=“Proč trváte na osobní schůzce?“ title_closed=“Proč trváte na osobní schůzce?“ hide=“true“ ]Každý jsme jiný, někomu se líbí to jinému ono. Chci vás především poznat a znát vaší představu o svatebních fotkách. Vysvětlím Vám proč je pro mojí práci důležité mít u sebe asistenta a zodpovím Vám všechny dotazy, které Vás budou zajímat.[/toggle][toggle title_open=“Co si máme představit pod pojmem fotokoutek?“ title_closed=“Co si máme představit pod pojmem fotobudka / fotodroid.com?“ hide=“true“ ]Fotokoutek jsem začal nabízet v roce 2015 a mohu s klidným srdcem říct, že je to geniální zábava na svatbě. Každý se vyfotí s kým chce a může na tabuli napsat vzkaz novomanželům. Navíc si každý může domů odvést fotku nebo vlepit fotku se vzkazem do svatební knihy. Fotobudka se dá využít k ruzným hrám o nejoriginálnější fotku apod.[/toggle][toggle title_open=“Co je to posvatební péče?“ title_closed=“Co je to posvatební péče?“ hide=“true“ ]Pokud budete chtít nechat vytisknout fotky nebo některou fotku doretušovat vyjdu vám vstříct[/toggle]