10 důvodů proč fotit se mnou

1. mnohaletá praxe

-Fotografií se živím od roku 2009. Za tyto roky jsem prošel mnoho fázemi a našel jsem si vlastní rukopis, který mě charakterizuje a okouzluje svět již několik let.

-Využívám svých bohatých zkušeností a učím i ostatní fotografy fotit a retušovat. Od roku 2013 pořádám individuální fotografické workshopy.

 


 

2. stovky spokojených zákazníkůspokojený zákazník

-Spokojený zákazník, který mě doporučuje a s radostí se vrací, dává mé práci smysl.


3. individuální přístup

-Každá svatba i focení se mnou je originální. Na většinu focení si domlouvám osobní schůzku. Rád plním přání klientů, snažím se být kreativní a zachytit výjimečnost každého z Vás.


4. jde mi o příběh

-Sbírám obrázky a skládám je do příběhu. Snažím se vžít do role vypravěče a pomocí fotek chci odvyprávět Váš příběh celému světu.


5. technika

-Potrpím si na špičkovou techniku. Vlastním ty nejlepší objektivy, které se dají koupit, mým oblíbencem je Canon 85mm L. Mám dva profesionální fotoaparáty Canon (kdyby se jedne v průběhu focení rozbil). Technická stránka jde nejlépe vidět na billboardech, které fotím pro reklamní agentury..


6. Neustále se posouvám

-Technika i trendy ve fotografii se neustále vyvíjí, a já se snažím stále zlepšovat a držet s novými trendy krok. Veliký úspěch má fotokoutek, který jsem vyšperkoval a již pobavil spousty hostů na svatbách i oslavách.


8. originalita

-Nechci fotit neustále to samé a nechci všechny své zákazníky fotit jako přes kopírák. Snažím se na každé focení vymýšlet jiné rekvizity, nové příběhy a jiné lokality.


9. vlastní ateliér

-Vlastním dokonce dva ateliéry. Velký (100m2) na velké projekty a reklamy, který lze i pronajmout. Druhý v mém domě. Sice menší, ale o to útulnější.


10. exkluzivita

petr gebauer portrét

– Nefotím každého, ale pouze ty, kteří to myslí s fotkami vážně a jsou ochotní za mé služby, přátelský přístup a profesionalitu zaplatit.